За результатами протоколу, складеного працівником Секретаріату Уповноваженого, держслужбовця притягнуто до адміністративної відповідальності

25/09/2015 14:53

У протоколі зафіксовано адміністративне правопорушення, вчинене начальником відділу освіти Барської райдержадміністрації Вінницької області через несвоєчасне надання інформації та неповну відповідь на запит громадянина С.

Заявник вимагав від відповідальної особи надати документи, на підставі яких райдержадміністрація у 2014 році нарахувала та виплатила премії вчителям Терешківської загальноосвітньої школи із зазначенням їхніх прізвищ та сум винагороди по кожному.

Запитувані заявником документи були надані йому лише після того, як він звернувся з відповідною скаргою до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, тобто більше ніж через чотири місяці з моменту подання запиту.

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення та додані документи справи, Барський районний суд Вінницької області визнав винною начальника відділу освіти Барської районної державної адміністрації у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212-3 КУпАП, а саме – несвоєчасне подання інформації. Згідно з постановою суду на державного службовця накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 25-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (425 грн).