Регіональний координатор Уповноваженого з прав людини у Черкаській області провів прийом засуджених у виправній колонії

25/02/2015 15:18

Регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області, член Асоціації УМДПЛ Володимир Батчаєв  провів виїзний прийом засуджених у Черкаській виправній колонії №62.

Під час спілкування з регіональним координатором особи, що відбувають покарання, повідомили про створені у колонії побутові умови, ставлення  до них персоналу,  організацію харчування, медичне обслуговування, проведення дозвілля тощо.

Всі озвучені засудженими недоліки та побажання були обговорені з начальником Черкаської виправної колонії №62, а також направлені для відповідного реагування керівництву Управління ДПтСУ в Черкаській області, що вже дозволило отримати певні позитивні результати.

Так, під час особистого прийому до Володимира Батчаєва звернувся засуджений Т., який повідомив, що хворіє на цукровий діабет та занепокоєний можливим погіршенням стану здоров’я у весняно-літній період. За клопотанням регіонального координатора адміністрація Черкаської виправної колонії №62 подала до ДПтСУ відповідний запит щодо проведення медичного обстеження вказаного засудженого та його лікування з метою корекції цукру в крові в умовах спеціалізованої лікарні.