Регіональний координатор Уповноваженого презентував «Пам’ятку щодо отримання медичної допомоги для переселенців, які прибувають до Харківської області»

24/04/2015 11:02

Питання медичного забезпечення вимушених переселенців зі Сходу України та АР Крим перебувають на постійному контролі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та широких кіл громадськості.

21 квітня 2015 року під час наради Департаменту охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації з головними лікарями районних лікарень Харківщини регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Омбудсмана Юрій Чумак вручив медичним працівникам 1000 екземплярів буклету «Пам’ятка щодо отримання медичної допомоги для переселенців, які прибувають до Харківської області».

Буклет надруковано накладом у 3000 примірників в рамках проекту «Громадський центр з оцінки якості медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам», що реалізовувався Чугуївською правозахисною групою за фінансової підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Пам’ятку розроблено за сприяння регіонального координатора зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області.

Частину накладу передано до Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА, решта поширюється безпосередньо у медичних закладах та серед волонтерських організацій і вимушених переселенців.