Завдяки втручанню Уповноваженого поновлено права мешканців на забезпечення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою

23/11/2015 11:48

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся мешканець с. Агрономія Арбузинського району Миколаївської області С. зі скаргами на неналежне реагування посадових осіб Агрономійської сільської ради на випадки тривалої відсутності водопостачання у селі.

Завдяки заходам реагування, вжитим у ході провадження Департаментом з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, водопостачання у селі відновлено. 

Крім того, за інформацією Агрономійської сільської ради, у період з червня по жовтень 2015 року відбулося значне поліпшення стану водопостачання у с. Агрономія. 

Також повідомлено про те, що на сьогодні погашено заборгованість населення с. Агрономія по оплаті за спожиту воду, підписано договори на водопостачання з бюджетними установами, проведено санітарну очистку водонакопичувачів та їх поточний ремонт, а з метою більш точного обліку споживання води підвідну трубу водогону було обладнано дублюючим лічильником.