Регіональний координатор Уповноваженого провів правовий прийом для осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції

22/04/2015 15:45

17 квітня 2015 року правозахисники Харківщини провели прийом з правових питань для осіб, які перебувають на обліку у відділі кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області.

У ньому взяли участь регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Юрій Чумак та член Харківського обласного осередку Асоціації українських моніторів дотримання прав людини (Асоціації УМДПЛ) адвокат Сергій Рогозін.

Вони надали юридичні консультації та поради, вручили охочим правові пам’ятки та буклети, випущені Міжнародним фондом «Відродження» в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя».

Юрій Чумак презентував також пакунок із розробленою регіональним координатором Уповноваженого разом із управлінням ДПтСУ в Харківській області та Чугуївською правозахисною групою «Пам’яткою для осіб, які звільняються з установ виконання покарань».

Регіональний координатор Уповноваженого запевнив пенітенціаріїв, що буде й надалі співпрацювати з ними у питаннях правоосвітньої роботи з засудженими, спрямованої на підвищення рівня їх правових знань і свідомості.

Нагадаємо, на обліку в кримінально-виконавчій інспекції перебувають особи, засуджені до виконання покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.