У Чернівецькій області активно впроваджують правопросвітницький проект «Я маю право!»

02/02/2018 13:09

У Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області відбулася робоча зустріч в рамках реалізації Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Аксенія Адамчук проінформувала присутніх про підсумки проведеної в рамках вказаного проекту правопросвітницької роботи у 2017 році та про заплановані заходи на 2018 рік.

Під час зустрічі учасники розповіли про свою діяльність та висловили власні пропозиції щодо покращення спільної роботи урядових та неурядових організацій у підвищенні обізнаності буковинців у своїх правах. Учасники заходу домовилися об’єднати зусилля у роботі для того, щоб кожен житель Чернівецької області мав можливість знати свої права і, у разі необхідності, міг їх захистити. 

Присутній на робочій зустрічі регіональний представник Уповноваженого у Чернівецькій області Леонід Ілюк висловив переконання, що консолідація зусиль влади та громадських організацій дозволить істотно підвищити рівень правоосвіти мешканців області.

«Значна кількість людей, які звертаються за захистом своїх прав, не завжди обізнані з повноваженнями тих чи інших владних органів. А іноді – й зовсім не усвідомлюють порушення своїх прав. Саме тому правоосвітні заходи є вкрай важливими і актуальними на сьогоднішній день. Вважаю, що для ефективного впровадження проекту «Я маю право!» варто залучати якомога більшу кількість представників неурядових правозахисних організацій і владних структур», – зазначив Леонід Ілюк.

За результатами робочої зустрічі, зокрема, було досягнуто домовленості про участь представництва Омбудсмана у Чернівецькій області у правоосвітницьких заходах в рамках проекту.

У заході також взяли участь представники правозахисних громадських організацій, керівництво Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області, Служби у справах дітей Чернівецької області та Сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльного Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.