Володимир Батчаєв: «Практика спільних із громадськістю візитів до міліцейських місць несвободи буде продовжена і у 2015 році»

21/01/2015 12:24

Про це зазначив Регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області під час засідання колегії УМВС України в Черкаській області з підведення підсумків діяльності обласної міліції за 2014 рік.

Під час свого виступу Володимир Батчаєв навів статистичні дані щодо отриманих ним від жителів області скарг на дії міліції та звернув увагу керівників підрозділів на найбільш проблемні для громадян питання. Зокрема, йшлося про випадки застосування насильства під час затримання та факти незадовільного проведення досудового розслідування, що призводить до порушення розумних строків та необґрунтованого закриття кримінальних проваджень.

«Забезпечення неухильного дотримання прав і свобод громадян у всіх сферах діяльності органу внутрішніх справ  повинно стати пріоритетним завданням для кожного керівника і питанням його особистої відповідальності», – наголосив Володимир Батчаєв.

Регіональний координатор також ознайомив присутніх із завданнями та діяльністю національного превентивного механізму, наголосивши, що практика спільних із громадськістю візитів до  міліцейських місць несвободи буде продовжена і у 2015 році.