На засіданні Колегії управління Державної пенітенціарної служби у Львівській області підвели підсумки діяльності за 2014 рік

20/01/2015 15:04

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Зінон Котик  взяв участь у розширеному засіданні Колегії управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області, в ході якого були підведені підсумки оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності органів та установ виконання покарань Львівщини протягом 2014 року.

Зінон Котик проінформував присутніх про діяльність Секретаріату Уповноваженого з прав людини та  Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму щодо захисту та забезпечення прав осіб, які утримуються у місцях несвободи. 

 «Протягом минулого року співробітниками  Секретаріату Уповноваженого з прав людини, в тому числі і Львівського регіонального представництва, у процесі розгляду звернень та за дорученнями Уповноваженого, неодноразово здійснювались планові та позапланові візити до виправних закладів Львівщини з метою недопущення неналежного поводження з ув’язненими та засудженими», – зазначив Регіональний представник Уповноваженого Зінон Котик. 

Присутні ознайомились із проблемами та недоліками, виявленими в процесі проведення перевірок, та рекомендаціями Уповноваженого щодо їх усунення, в цілому, акцентувавши увагу на покращенні ситуації в цій сфері у 2014 році.

Окрім керівного складу установ та управління області, у засіданні також взяли участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Володимир Харчук, заступник прокурора Львівської області Мирон Тиховський, заступник начальника Головного управління юстиції в Львівській області Богдан Юськів.

Підводячи підсумки роботи колегії, начальник управління ДПтС України у Львівській області Михайло Дзюдзь висловив слова вдячності всім присутнім та сподівання на плідну співпрацю з органами влади, контролюючими, наглядовими органами та громадськістю.