Під час моніторингового візиту до військової частини А0224 ВДВ ЗСУ відзначено наполегливу роботу командування щодо створення гідних умов служби

19/04/2017 16:02

З метою цивільного контролю за дотриманням соціально-економічних та гуманітарних прав військовослужбовців, а також належного всебічного забезпечення особового складу, представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 13 квітня 2017 року здійснено плановий моніторинговий візит до військової частини А0224 ВДВ  Збройних Сил України.

Результати моніторингового візиту засвідчили, що стан справ з дотриманням прав військовослужбовців у частині в цілому добрий.

Відзначається наполеглива та старанна робота командування та особового складу щодо приведення в умовах обмеженості ресурсів пункту дислокації частини до належних умов життєдіяльності та виконання визначених завдань, а також робота щодо організації всебічного забезпечення особового складу.

Моніторингова група зазначила, що командування військової частини тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями, які активно допомагають створювати гідні умови служби у частині та сприяють підвищенню мотивації громадян до вступу на військову службу за контрактом.

Водночас представники  Секретаріату Уповноваженого звернули увагу на окремі проблемні питання, які мають системний характер та вирішення яких перебуває у компетенції вищих органів військового управління та державних органів.

За результатами моніторингового візиту будуть підготовлені відповідні акти реагування Уповноваженого з прав людини.