У центрах зайнятості Рівненщини проведено лекції з протидії дискримінації для безробітних

19/03/2015 12:10

Регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області В’ячеслав Свірець провів в Гощанському, Здолбунівському та Рівненському районних центрах зайнятості низку лекцій, присвячених питанню протидії дискримінації за ознакою статі при реалізації права на працю.

В’ячеслав Свірець ознайомив безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, з їхніми правами під час пошуку роботи та працевлаштуванні.

Крім того, він навів приклади судових справ, коли громадяни успішно відстоювали свої права в Україні, захищаючи себе від дискримінації з боку роботодавців. Також регіональний координатор надав присутнім конкретні практичні поради, як уникнути порушень трудових прав громадян у найбільш поширених ситуаціях.

Навчання проводяться в рамках проекту «Посилення правових можливостей гендерно-дискримінованих груп». Він спрямований на подолання дискримінації при влаштуванні на роботу, в розмірі оплати праці, подолання насильства в сім’ї та надання безоплатної правової допомоги з цих питань. В рамках проекту в 4 містах України юристи надають фахову правову допомогу громадянам, у яких виникають питання правового характеру, пов’язані з проявами гендерної дискримінації.