Громадські активісти та представники місцевої влади Миколаївщини опановували правила доступу до публічної інформації

18/04/2017 09:42

12-13 квітня 2017 року співробітниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини разом із Громадським Центром з моніторингу дотримання прав людини на базі Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області було проведено тренінг на тему: «Доступ до публічної інформації».

Захід організовано для членів організацій громадянського суспільства і громадських діячів, а також представників органів місцевого самоврядування Миколаївщини.

Під час тренінгу обговорювалися ключові положення Закону України «Про доступ до публічної інформації». Зокрема, було розглянуто особливості застосування положень вказаного Закону – відмінність запитів від звернень громадян, процедуру розгляду запитів, підстави для відмови в наданні публічної інформації, роз’яснено механізм застосування «трискладового тесту», яким необхідно керуватися під час розгляду запитів на публічну інформацію.

Тренінг відбувся за підтримки проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.