Запрошення до участі у тренінговому курсі «Як проводити навчання з питань запобігання та протидії дискримінації та просування принципу рівності»

16/02/2015 14:47

Запрошуємо активістів громадських об’єднань, які вже мають досвід тренерської або викладацької роботи, а також інтерес до проблематики дискримінації, нерівності, до участі у чотириденному тренінговому курсі «Як проводити навчання з питань запобігання та протидії дискримінації та просування принципу рівності».

Тренінговий курс організовано Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні. Його основне завдання – підготовка фахових тренерів та розвиток їхніх практичних знань і навичок з розробки навчальних програм та проведення навчання з проблем запобігання та протидії дискримінації, особливостей роботи з різними цільовими групами тощо.

Тренінг відбудеться з 16 по 19 березня 2015 року в м. Чернігові. Тренерами виступатимуть Максим Єлігулашвілі (Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини»), Сергій Пономарьов (Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини) та Ірина Федорович (Всеукраїнська спілка «Коаліція з протидії дискримінації»).

Відбір учасників тренінгу проводитиметься на конкурсній основі. Умовою участі є наявність попереднього досвіду тренерської (викладацької) роботи у сфері прав людини; додатковою перевагою також є обізнаність з тематики тренінгового курсу та/або досвід роботи з різними дискримінованими групами. Кількість місць обмежена, до розгляду будуть прийматися лише повністю заповнені заявки.

Учасники будуть забезпечені навчальними та методичними матеріалами.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, харчування та компенсацію транспортних витрат учасників (в межах вартості квитка на потяг (купе) або автобус від місця проживання до Чернігова).

Процедура подачі заявки: форму заявки за цим посиланням потрібно заповнити до 1 березня 2015 року.

Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені лише відібраним учасникам по закінченню терміну подачі анкет, але не пізніше 5 березня 2015 року.