В рамках провадження Уповноваженого до працівників правоохоронних органів вжито заходів реагування за неналежне виконання своїх обов’язків

15/06/2016 16:04

За колективним зверненням громадян П та Б. щодо неналежного та тривалого проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні  за фактом дорожньо-транспортної пригоди  Уповноваженим з прав людини було відкрито провадження.

В рамках провадження вказане звернення було направлено до прокуратури Харківської області для перевірки викладених доказів та вжиття передбачених законом заходів реагування.

Прокуратура Харківської області поінформувала Секретаріат Уповноваженого з прав людини, що за неналежне здійснення процесуального керівництва та нагляду за проведенням досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні прокуратурою області вжито заходів реагування стосовно працівників Чугуївської місцевої прокуратури.

Крім того, з приводу неналежного розслідування кримінального провадження на адресу керівництва ГУ Національної поліції в Харківській області прокуратурою області направлено лист щодо вирішення питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних працівників СВ Вовчанського ВП ГУ НП в Харківській області.