Регіональний координатор Уповноваженого ознайомив майбутніх журналістів з їхніми правами

15/04/2015 10:06

У «Майстерні журналістики» Громадського руху «Альянс Республіка» регіональний координатор Уповноваженого зі зв’язків із громадськістю у Харківській області Юрій Чумак розповів про права працівників ЗМІ та відповідальність за їх порушення.

Регіональний координатор, який є також головою Харківського обласного осередку Асоціації УМДПЛ та членом правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України,  поділився своїми думками щодо майбутнього суспільного мовлення України. Він зупинився на проблематиці вітчизняного інформаційного законодавства, розповів про неурядові громадські організації, які фахово займаються питаннями забезпечення права громадян на доступ до інформації, зокрема, про Асоціацію українських моніторів дотримання прав людини (Асоціацію УМДПЛ).

Свої враження  від проведеного майстер-класу написала учасниця проекту Юлія Ковбей.

«У приміщенні ILF пройшов черговий майстер-клас для учасників проекту «Майстерня журналістики». Заняття провів правозахисник і журналіст Юрій Чумак. Протягом майстер-класу він розповів про права журналіста, правила акредитації, про те, де можна офіційно отримати журналістське посвідчення, на які статті можна спиратися журналісту, а також навів багато цікавих прикладів з життя, як, наприклад, сам Юрій кілька років тому виграв суд у Президента (Віктора Ющенка). Загалом, майстер-клас видався яскравим i корисним», – написала Юлія Ковбей.