Працівники Секретаріату Уповноваженого поділилися досвідом реалізації гендерної політики в Україні з профспілковими діячами Республіки Білорусь

14/07/2017 14:12

13 липня 2017 року працівники  Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зустрілися з представниками БелХімПрофспілки.

Для членів делегації з Республіки Білорусь було організовано та проведено презентацію на тему: «Формування та реалізація гендерної політики в Україні. Ставлення населення до впроваджуваної політики. Навчання чиновників основам гендерної політики».

Працівники Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності розповіли про основні напрями діяльності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері гендерної рівності, роз’яснили особливості українського законодавства з цього питання, а також навели приклади реагування Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на порушення прав людини за ознакою статі.