Регіональний представник Уповноваженого у Запорізькій області провела зустріч із працівниками Запорізького обласного контактного центру

14/03/2018 11:29

Під час зустрічі Олена Дємєнєва розповіла присутнім про діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, про права та обов’язки регіонального представника Уповноваженого у Запорізькій області.

Працівники центру були поінформовані про те, у яких випадках необхідно направляти звернення громадян до Уповноваженого для забезпечення оперативного розгляду звернень заявників, які звертаються до Запорізького обласного контактного центру телефоном та через мережу Інтернет для ефективного захисту порушених прав громадян.

Особливу увагу було приділено вимогам Закону України «Про доступ до публічної інформації», оскільки останнім часом кількість звернень громадян щодо порушення вимог саме цього нормативного акту помітно зростає.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці, а саме – участі регіонального представника Уповноваженого  у «гарячій лінії», на яку громадяни телефоном зможуть звернутися та поставити свої запитання.

Учасники зустрічі домовилися також про подальше продовження навчання співробітників центру з найбільш актуальних питань, пов’язаних із діяльністю Уповноваженого.