Директора Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції» притягнуто до адміністративної відповідальності

13/07/2015 16:19

Розглянувши матеріали протоколу про адміністративне правопорушення, які надійшли від Представника Уповноваженого з питань дотримання права на доступ до публічної інформації Ірини Кушнір, Московський районний суд м. Харкова визнав винною директора Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції» Харківської облради у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212-3 КУпАП.

30 березня 2015 року директор Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції» порушила Закон України «Про доступ до публічної інформації», не надавши публічну інформацію запитувачу щодо використання бюджетних коштів, а саме: копію договору з додатками, укладеного у 2015 року на постачання вершкового масла.

Відмова директора у наданні інформації з тих підстав, що запитувані відомості оприлюднені на сайті навчального закладу, є неправомірною, оскільки суперечить вимогам ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Таким чином, Московський районний суд м. Харкова визнав винною директора Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції» Харківської облради у вчиненні адміністративного правопорушення та застосував адмінстягнення обсягом 425 грн.