У рамках провадження Уповноваженого в інтересах громадянина Б. поновлено проведення подальшого досудового розслідування

13/06/2017 15:17

В березні 2017 року Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини відкрито провадження в інтересах мешканця міста Києва Петра Б. у зв’язку з неналежним проведенням співробітниками Шевченківського управління поліції ГУ НП в м. Києві досудового розслідування кримінального провадження, що було розпочато у липні 2015 року за фактом заподіяння йому тілесних ушкоджень.

У рамках провадження Уповноваженого на адресу прокуратури міста Києва було направлено листа щодо проведення перевірки стану досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні.

У травні 2017 року у відповідь на цей запит Київська місцева прокуратура №10 за дорученням прокуратури міста Києва повідомила, що постановою слідчого Шевченківського УП ГУ НП в м. Києві від 03.03.2017 вищезазначене кримінальне провадження було закрито у зв’язку із встановленням відсутності в діянні складу кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 125 КК України.

Однак за результатами перевірки матеріалів досудового розслідування, вказану постанову слідчого прокурором скасовано, а матеріали кримінального провадження направлено начальнику СВ Шевченківського УП ГУ НП в м. Києві для проведення подальшого досудового розслідування.