Головного спеціаліста Міністерства юстиції України визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення

13/11/2017 11:24

13 жовтня 2017 року Печерський районний суд м. Києва розглянув матеріали, що надійшли з Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, про притягнення до адміністративної відповідальності головного спеціаліста відділу антикорупційної експертизи Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Міністерства юстиції України за ч. 7 ст. 212-3 КУпАП.

Так, головний спеціаліст відділу антикорупційної експертизи Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Міністерства юстиції України 6 вересня 2016 року надала відповідь на звернення громадянина з порушенням встановленого терміну, а саме – 31 жовтня 2016 року, чим порушила норми ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що в діях головного спеціаліста відділу антикорупційної експертизи Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Міністерства юстиції України є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 7 ст. 212-3 КУпАП, її вину доведено повністю.

Своєю постановою Печерський районний суд м. Києва визнав головного спеціаліста Міністерства юстиції України винною у вчиненні адміністративного правопорушення та звільнив її від адміністративної відповідальності у зв’язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності.