Представник Секретаріату Уповноваженого взяв участь у засіданні клініко-експертної комісії Міністерства охорони здоров’я України

13/02/2014 09:31

4 лютого 2014 року представник Департаменту з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини взяв участь у засіданні клініко-експертної комісії Міністерства охорони здоров’я України. 

На засіданні, яке було першим цього року, розглянуто низку справ, які стосуються якості надання медичних послуг громадянам і виконання управлінських функцій територіальними органами системи охорони здоров’я. За результатами роботи комісії надано рекомендації та вказівки щодо вжиття заходів відповідно до обставин кожної справи.

Нагадаємо, що комісія є постійно діючим органом, що утворюється для колегіального розгляду клініко-експертних питань діагностики, лікування та реабілітації в закладах охорони здоров’я та у фізичних осіб-підприємців, які провадять господарську діяльність з медичної практики щодо надання медичної допомоги та медичних послуг.

Участь представників Секретаріату Уповноваженого з прав людини у роботі зазначеної комісії є додатковою можливістю захисту прав пацієнтів, що звертаються до Омбудсмана, а також посилення впливу на забезпечення дотримання і захисту прав людини у сфері охорони здоров’я.