Регіональний координатор Уповноваженого здійснив моніторинг якості надання адміністративних послуг в міграційній службі у Черкаській області

11/06/2014 16:38

Регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Володимир Батчаєв спільно з представниками «Асоціації українських моніторів дотримання прав людини» та інших громадських організацій здійснили моніторинг надання громадянам адміністративних послуг в Державній міграційній службі.

В рамках  Всеукраїнської кампанії  громадського моніторингу якості надання адміністративних послуг монітори відвідали  Управління ДМС України в Черкаській області, Соснівський та Придніпровський райвідділи вказаного управління.

Під час візитів до паспортних підрозділів громадські активісти і Регіональний координатор Омбудсмана здійснили моніторинг стану дотримання персоналом місцевої міграційної служби низки прав громадян, визначених Законом України «Про адміністративні послуги». Зокрема, були перевірені вільний доступ до інформації про вартість та порядок надання послуг, безкоштовне отримання необхідних бланків, встановлення зручного для відвідувачів графіку їх прийому, створення комфортних умов у зоні очікування, забезпечення можливості оскарження дій посадових осіб тощо. Грубих порушень прав одержувачів адміністративних послуг під час візитів встановлено не було.

Слід зазначити, що керівництво Управління ДМС України в Черкаській області сприяло у проведенні моніторингу діяльності підпорядкованих підрозділів, окремі рекомендації були виконані одразу.