Директора Чугуївського професійного ліцею визнано винною у вчиненні адмінправопорушення та накладено адмінстягнення

10/07/2015 13:58

За результатами розгляду протоколу Представника Уповноваженого з питань дотримання права на доступ до публічної інформації Ірини Кушнір про адміністративне правопорушення, вчинене директором Чугуївського професійного ліцею, останню Чугуївським міським судом Харківської області визнано винною у вчиненні адмінправопорушення та накладено адмінстягнення.

До директора Чугуївського професійного ліцею 20 березня 2015 року звернувся громадянин О. з запитом щодо надання інформації, зокрема, копії договорів з додатками про постачання масла вершкового та виробів із м’яса (ковбаса, сосиски, сардельки тощо) за кошти бюджету за 2015 рік. У відповідь на вказані запити листом від 23.03.2015 директором було надано загальну інформацію, яку заявник не запитував, а у наданні копій договорів про постачання продуктів харчування у 2015 році за бюджетні кошти було відмовлено з тим, що запитувана інформація відноситься до конфіденційної інформації і не може передаватися третім особам.

Оскільки запитувана інформація не є конфіденційною та не належить до інформації з обмеженим доступом у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних», директор Чугуївського професійного ліцею своїми діями допустила порушення ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Враховуючи вищевикладене, Чугуївський міський суд Харківської області визнав директора Чугуївського професійного ліцею винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.212-3 КУпАП,  та накладено адмінстягнення увигляді штрафу в сумі 1020 грн.