Всі новини

Вівторок, 18 Грудня, 19:01, 2018 р.

У Запоріжжі відбувся 5-й обласний турнір юних правознавців

Захід було організовано з нагоди 70-ї річниці ухвалення Загальної декларації прав людини та Всеукраїнського тижня права.

Вівторок, 18 Грудня, 18:54, 2018 р.

Тиждень права в Івано-Франківській області

З нагоди 70-ї річниці ухвалення Загальної Декларації прав людини та Всеукраїнського тижня права в Івано-Франківській області відбулося кілька заходів.

Вівторок, 18 Грудня, 18:48, 2018 р.

Моніторинг Ново-Білицького психоневрологічного інтернату Києва

Співробітники Департаменту реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини відвідали Ново-Білицький психоневрологічний інтернат у місті Києві.

Вівторок, 18 Грудня, 16:54, 2018 р.

Моніторинговий візит до соціального центру «Мати і дитина разом» у місті Фастові

На початку грудня співробітники Управління моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини здійснили моніторинговий візит до Комунального закладу Київської обласної ради «Київського обласного соціального центру «Мати і дитина разом» на предмет доступності його для осіб з інвалідністю.

Вівторок, 18 Грудня, 15:15, 2018 р.

Моніторинг щодо дотримання прав дітей ромської національної меншини на Волині

Моніторинг було здійснено співробітниками відділу моніторингу прав дитини та сім’ї Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини спільно з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Волинській області

Вівторок, 18 Грудня, 14:21, 2018 р.

Моніторинговий візит до Краснокутського територіального центру соціального обслуговування на Харківщині

Візит моніторингової групи у складі співробітника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та представників громадські здійснено в рамках реалізації національного превентивного механізму.