Всі новини

Понеділок, 09 Грудня, 17:32, 2019 р.

Регіональний представник Уповноваженого в Дніпропетровській області взяла участь в міжнародній науково-практичній конференції щодо дотримання прав людини та юридичної практики їх захисту

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Дніпропетровській області Тетяна Кокшарова взяла участь в міжнародній науково-практичній конференції «Права людини та юридична практика їх захисту: основні напрями взаємовпливу та підвищення ефективності в умовах глобалізованого суспільства».

Понеділок, 09 Грудня, 17:22, 2019 р.

У Харкові регіональний представник Уповноваженого взяв участь у проведенні тренінгу для поліцейських

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Сергій Кузьменко взяв участь у черговому тренінгу «Роль поліції у профілактиці та лікуванні ВІЛ, доступу до програм ЗПТ в умовах державного реформування системи силових структур. Подолання стигми та дискримінації щодо наркозалежних людей» для співробітників поліції в Харківській області.

Понеділок, 09 Грудня, 17:21, 2019 р.

Співробітники Офісу Омбудсмана провели для столичних студентів семінар щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Співробітники Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини провели для студентів семінар «Ключові положення нового законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі».

Понеділок, 09 Грудня, 16:38, 2019 р.

Учням Запорізького академічного ліцею розповіли про права дитини

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області Сергій Бізденежний в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провів відкритий урок про права людини для учнів Запорізького академічного ліцею №23.

Понеділок, 09 Грудня, 16:19, 2019 р.

Представник Уповноваженого Аксана Філіпішина провела зустріч з командою проекту «Говорить Україна»

Сьогодні Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина спільно з працівниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини провела зустріч з командою проекту «Говорить Україна».

Понеділок, 09 Грудня, 16:13, 2019 р.

Регіональний координатор Уповноваженого взяла участь в інтерактивному семінарі для клієнтів Центру пробації у Херсонській області

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Херсонській області Оксана Тропіна взяла участь в інтерактивному семінарі з переглядом документального фільму «Покарання ув’язненням в Україні. Теоретичні основи та практика», який відбувся в приміщенні філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області.