Всі новини

П'ятниця, 22 Вересня, 14:40, 2017 р.

Виявлено проблему з кадровим забезпеченням шкіл-інтернатів в Закарпатській області

Спеціалістами Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму, Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Секретаріату Уповноваженого з прав людини спільно з представником Уповноваженого в Закарпатській області Діаною Швардак та громадськими моніторами Ларисою Романюк, Мирославою Пилипчинець здійснено моніторингові візити до Ужгородської та Мукачівської загальноосвітніх спеціальних шкіл-інтернатів Закарпатської обласної ради.

П'ятниця, 22 Вересня, 10:24, 2017 р.

Триває навчальний семінар для представників Координаційної ради з питань сім’ї Рівненської обласної державної адміністрації

21-22 вересня 2017 року Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні проводиться навчальний семінар на тему: «Інтеграція гендерного підходу в роботу консультативно-дорадчих органів з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми».

Четвер, 21 Вересня, 12:56, 2017 р.

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Запорізький області здійснила виїзний прийом громадян

20 вересня 2017 року Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Запорізький області Олена Дємєнєва провела виїзний прийом громадян.

Середа, 20 Вересня, 16:12, 2017 р.

Облаштувавши досить пристойні умови проживання, інтернат на Хмельниччині продовжує застосовувати до підопічних необґрунтовані заборони і використовувати «карцер»

Такого висновку дійшла моніторингова група національного превентивного механізму, відвідавши без попередження Зяньковецький психоневрологічний інтернат (Хмельницька область).

Вівторок, 19 Вересня, 17:33, 2017 р.

В Івано-Франківській області психіатричні лікарні систематично відмовляють у госпіталізації підопічним інтернатів

Такого висновку дійшли представники моніторингової групи, яка у складі співробітників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадськості в рамках реалізації функцій національного превентивного механізму (НПМ) відвідала без попередження Погонянський психоневрологічний інтернат та Обласну психоневрологічну клінічну лікарню №1 (Івано-Франківська область).

Понеділок, 18 Вересня, 11:58, 2017 р.

Пацієнти Хмельницької обласної психіатричної лікарні №3 потребують невідкладного покращення умов лікування

Такого висновку дійшла моніторингова група національного превентивного механізму, відвідавши без попередження зазначений заклад.