Всі новини

Понеділок, 29 Травня, 16:51, 2017 р.

Працівники Офісу Омбудсмана взяли участь у семінарі «Впровадження ґендерного інструментарію в діяльність органів місцевого самоврядування України, як однієї із складових принципів верховенства права»

25-26 травня 2017 року працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Мирослава Дігтяр та Анатолій Пазичук взяли участь у семінарі «Впровадження ґендерного інструментарію в діяльність органів місцевого самоврядування України, як однієї із складових принципів верховенства права», який відбувся в Одесі.

П'ятниця, 26 Травня, 16:53, 2017 р.

Регіональний представник Уповноваженого у Закарпатській області розпочинає прийом громадян

Як відомо, у 2017 році для забезпечення ефективної діяльності Уповноваженого та доступності здійснення особистого прийому громадян у віддалених від м. Києва адміністративно-територіальних одиницях у м. Ужгород створено регіональне представництво Уповноваженого у Закарпатській області.

Четвер, 25 Травня, 12:13, 2017 р.

Завдяки втручанню Уповноваженого з прав людини забезпечено право неповнолітнього шукача притулку на звернення за захистом в Україні

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшло повідомлення від УВКБ ООН та ГО «Право на захист» стосовно тривалого, понад 10 днів, перебування громадянина Сомалі в приміщенні для транзитних пасажирів у пункті пропуску через державний кордон Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Понеділок, 22 Травня, 12:21, 2017 р.

В Антопільському ПНІ Вінницької області виявлено проблеми з організацією харчування підопічних

Моніторингова група у складі працівника Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини спільно з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Вінницькій області та громадських моніторів відвідала Антопільський психоневрологічний інтернат Вінницької області.

Середа, 17 Травня, 17:04, 2017 р.

Представники місцевих органів влади м. Дніпра знайомляться із правовими засадами запобігання та протидії дискримінації

Працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у м. Дніпрі розпочали проведення дводенного тренінгу «Розпізнавання та реагування на дискримінацію», що реалізується у рамках спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні».

Середа, 17 Травня, 16:35, 2017 р.

Виявлено порушення прав засуджених у Маріупольському виправному центрі

11 травня 2017 року працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини спільно з представником громадськості здійснили візит до Маріупольського виправного центру (№ 138). Учасники моніторингу мали можливість особисто спілкуватися із засудженими, безперешкодно оглянули житлові, побутові та виробничі приміщення, а також ознайомилися із документацією установи.