Всі новини

Вівторок, 18 Липня, 17:24, 2017 р.

В Ігренському виправному центрі виявлено низку порушень вимог національного законодавства щодо поводження із в’язнями

17 липня 2017 року регіональний представник Уповноваженого у Дніпропетровській області разом з громадськими моніторами національного превентивного механізму здійснили моніторинговий візит до Ігренського виправного центру № 133 у місті Дніпрі.

П'ятниця, 14 Липня, 14:12, 2017 р.

Працівники Секретаріату Уповноваженого поділилися досвідом реалізації гендерної політики в Україні з профспілковими діячами Республіки Білорусь

13 липня 2017 року працівники Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зустрілися з представниками БелХімПрофспілки.

Середа, 12 Липня, 17:14, 2017 р.

Вихованці Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей ізольовані від зовнішнього світу

8 липня 2017 року керівник Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини Катерина Чумак спільно з регіональним координатором взаємодії із громадськістю Уповноваженого у Донецькій області Юлією Башкіровою та громадським монітором Наталією Дубницькою здійснили моніторинговий візит до Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Середа, 12 Липня, 12:12, 2017 р.

Керівництво Диканівської виправної колонії дослухалося до наданих моніторами НПМ рекомендацій та виконало більшість із них

8 липня 2017 року працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представниками громадськості здійснили повторний моніторинговий візит до державної установи «Диканівська виправна колонія (№ 12)» (м. Харків).

Середа, 12 Липня, 11:58, 2017 р.

Тривають планові моніторингові перевірки стану додержання прав і свобод поліцейських

З метою цивільного контролю за дотриманням соціально-економічних та гуманітарних прав поліцейських, а також їх належного всебічного забезпечення, представниками Секретаріату Уповноваженого з прав людини у липні поточного року здійснено плановий моніторинговий візит до Головного управління Національної поліції в Одеській області і його територіальних підрозділів та Управління патрульної поліції у м. Одеса.

П'ятниця, 07 Липня, 11:48, 2017 р.

Бюджет у громаді ще не означає наявність відповідного комфорту для мешканців установ соціального захисту, все вирішує людяність

Здійснено моніторингові візити Національного превентивного механізму до відділень стаціонарного догляду в селі Мошориному та селі Дмитрівці Територіального центру соціального обслуговування Знам’янського району Кіровоградської області.