Всі новини

Четвер, 13 Лютого, 12:14, 2014 р.

Міжнародний фонд “Відродження”: Уроки з правової свідомості та громадянської активності: кінопокази для учнів

На Одещині, Львівщині та Київщині відбулися покази спеціальної програми "Документальне кіно у школах: уроки правової свідомості та громадянської активності" в межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA". Співорганізатором кінопоказів на Одещині була Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”. Одним із партнерів фестивалю є програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Вівторок, 04 Лютого, 12:16, 2014 р.

ІРЦ «Правовий простір»: Як допомогти дітям досягти порозуміння без кулаків

еможливість залагодити конфлікт між учнями, які побилися у школі, їх батьками та адміністрацією учбового закладу міста Кремінна на Луганщині стало поштовхом для організації Шкільної Служби Порозуміння. З перших днів роботи Служби виправдалася її ефективність.

Середа, 13 Листопада, 13:37, 2013 р.

Голос.ua: Лутковська запевнила, що в Лук'янівському СІЗО ніхто не голодує

Інформація про голодування в Київському слідчому ізоляторі, озвучена в деяких ЗМІ, не відповідає дійсності.

Понеділок, 11 Листопада, 13:39, 2013 р.

Дивись.info: Уповноважений Верховної Ради з прав людини перевірила Львівське СІЗО

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська здійснила моніторинговий візит до Львівського СІЗО. Головна мета перевірки – виконання рекомендацій, які були надані попереднього разу ще другого квітня.

Понеділок, 11 Листопада, 13:39, 2013 р.

Свобода слова в Україні: Лутковська: Було проведено перевірки у всіх типах закладів несвободи

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська розказала в програмі «Власний погляд» на парламентському телеканалі «Рада» про зміни внесені до можливостей дій уповноваженого з прав людини.

П'ятниця, 08 Листопада, 13:41, 2013 р.

Львівський портал: Лутковська без попередження завітала до Львівського СІЗО

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська разом із працівниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму та громадським монітором дотримання прав людини в місцях несвободи Тарасом Гаталяком 6 листопада здійснили моніторинговий візит до Львівського слідчого ізолятору.