Всі новини

Понеділок, 15 Жовтня, 15:22, 2018 р.

У Офісі Омбудсмана провели робочу зустріч з громадськістю

Сьогодні у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини разом з представниками Української Гельсінської Спілки, громадських організацій «Фундація 101» та «Антикорупційний штаб» обговорили недоліки законодавства про звернення громадян.

Неділя, 14 Жовтня, 13:19, 2018 р.

Уповноважений звернулася до ОБСЄ щодо масового отруєння людей на непідконтрольній Донеччині

З початку вересня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини отримує інформацію про масові отруєння людей у Донецькій області. Спричинені вони, скоріш за все, питною водою неналежної якості.

Неділя, 14 Жовтня, 11:08, 2018 р.

Людмила Денісова вітає захисників України

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини на постійній основі здійснює парламентський контроль за дотриманням прав і свобод захисників України: військовослужбовців та поліцейських.

П'ятниця, 12 Жовтня, 17:18, 2018 р.

У відділі поліції на Волині не створено належних умов для недопущення порушень прав людей

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Волинській області Віталія Єлова та громадський монітор Георгій Корнієвський здійснили моніторинговий візит до Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області.

П'ятниця, 12 Жовтня, 15:59, 2018 р.

Бізнес України долучається до розробки законопроекту про захист персональних даних

У Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулася друга зустріч з представниками бізнесу та їхніми юристами щодо удосконалення законодавства у відповідній сфері.

П'ятниця, 12 Жовтня, 12:16, 2018 р.

На Київщині у терцентрі з надання соцпослуг не надають належне медичне обслуговування

Працівником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та представником громадськості здійснено моніторинговий візит до стаціонарного відділення Миронівського територіального центру соціального обслуговування у селі Зеленьки Київської області.