Всі новини

Вівторок, 11 Грудня, 09:27, 2018 р.

У Харкові відбувся форум «Захист прав людини у Східній Україні»

10 грудня у Харкові відбувся форум «Захист прав людини у Східній Україні». Організували захід Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за фінансової підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера у Харкові у партнерстві з ГО «Східна правозахисна група».

Понеділок, 10 Грудня, 19:00, 2018 р.

У Верховній Раді відбувся День прав людини

З нагоди 70-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини відбувся День прав людини у Верховній Ради України. Одним із партнерів заходу виступив Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Понеділок, 10 Грудня, 18:56, 2018 р.

У Маневицькій виправній колонії виявлено порушення прав ув’язнених та засуджених

Співробітники Департаменту реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини спільно з представниками громадськості здійснили візит до «Маневицька виправна колонія (№ 42)».

Понеділок, 10 Грудня, 16:32, 2018 р.

«Загальна Декларація прав людини та механізми захисту прав і свобод людини в Україні»: публічна дискусія в Одесі

Захід, з нагоди 70-річчя Загальної декларації прав людини, відбувся у центрі підвищення кваліфікації працівників публічної служби при Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного Управління при Президентові України.

Понеділок, 10 Грудня, 15:39, 2018 р.

Уповноважений Людмила Денісова поспілкувалась зі студентами з нагоди 70-річчя ухвалення Загальної декларації прав людини

Сьогодні, 10 грудня, в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці ухвалення Загальної декларації прав людини.

Понеділок, 10 Грудня, 15:00, 2018 р.

«Актуальні питання державотворення та захисту»: конференція у Хмельницькому

На базі Хмельницького інституту МАУП відбулася 15-та Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання державотворення та захисту», яка була приурочена 70-й річниці Загальної Декларації прав людини.