Актуальнi Новини

Всі новини
Заява Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини...

21 людина загинула вчора у чотирьох великих аваріях. Десятеро людей загинули у ДТП на Житомирщині, п'ятеро у маршрутці "Одеса-Гомель", троє на Хмельниччині і сім'я (подружжя з неповнолітньою дитиною) в аварії на Старообухівській трасі Київської області.

«30-х дітей, які отруїлись у таборі «Орлятко», вже готують до виписки», - Уповноважений Лю...

Станом на ранок 21 липня у 56 дітей та 4 дорослих, які отруїлись у дитячому таборі «Орлятко» на Донеччині, підтверджений діагноз дизентерія.

«Я з’ясовую, на яких підставах у екіпажу ЯМК-0041 були вилучені паспорти та за ними ведеть...

Людмила Денісова звернулась до Генерального прокурора РФ Юрія Чайки, Директора ФСБ РФ Олександра Бортнікова та Радника Президента РФ, Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова.

Уповноважений Людмила Денісова та перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко направили спі...

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та Перший заступник Голови Верховної Ради України домовилися про координацію зусиль для звільнення українців, посилення інформування міжнародних партнерів про ситуацію з політв‘язнями, формування спільних вимог до міжнародних гуманітарних місій, зокрема до Міжнародного Комітету Червоного Хреста, щодо їх доступу до незаконно утримуваних українців.

«Ефективність діяльності НПМ значною мірою залежатиме від організації співпраці Уповнова...

Про це заявила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час вручення доручень правозахисникам на право участі в реалізації національного превентивного механізму проти катувань.

Уповноважений звернулась до Генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда у зв’язку...

«На 26-й день голодування Олега Сенцов переніс кризу. Нещодавно у нього трапилася друга криза. За інформацією адвоката, Олега вивозили за межі пенітенціарного закладу, в якому він утримується, до лікарні міста Лабитнангі, де лікарі наполягали на примусовому годуванні спеціальною сумішшю у великих кількостях ентеральним шляхом. Олег Сенцов відмовився від годування, але пішов на компроміс із лікарями та наразі самостійно вживає по три – чотири ложки поживної суміші на день, під наглядом лікаря» - йдеться у листі до Генсекретаря Ради Європи.

Уповноважений звернулась до Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович у зв’язку з п...

«Мені стало відомо про значне погіршення самопочуття політичного в`язня Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування 14 травня 2018 року та дотримується його вже 68-й день» - йдеться у листі до Комісара Ради Європи з прав людини.

Уповноважений звернулась до Радника Президента РФ, Голови Ради при Президентові РФ з розви...

«Мною отримані відомості про значне погіршення самопочуття Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування 14 травня 2018 року та дотримується його вже 68-й день» - йдеться у листі до Радника Президента РФ.

Уповноважений звернулась до Верховного комісара ООН з прав людини Зейд Раад аль Хусейна у ...

Адвокат Олега Сенцова повідомив Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, що нещодавно у Олега сталася друга криза. Але згадати день, коли вона сталася він не може. Також, Сенцов практично не орієнтується в датах, під час зустрічі зі своїм захисником він декілька разів перепитував, який сьогодні день.

Людмила Денісова відкриває провадження з приводу масового отруєння дітей у таборі «Орлятко...

Сьогодні Уповноважений, після засідання комісії у Донецькій ОДА щодо масового отруєння дітей у таборі «Орлятко» (Лиманський район, Донецька область), відвідала сам табір.

«Проблему з масовим отруєнням дітей у таборі «Орлятко» треба вирішувати комплексно – на це...

Це зазначила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова під час засідання міжвідомчої комісії у Донецькій ОДА щодо масового отруєння дітей у таборі «Орлятко» (Лиманський район, Донецька область).

Моніторингова перевірка засвідчила, що дотримання прав і свобод військовослужбовців в райо...

Моніторинговою групою Секретаріату Уповноваженого на чолі з Представником Уповноваженого у справах захисту військовослужбовців Олегом Трохименком відбувся візит до штабу та району проведення Операції об’єднаних сил.

Бездіяльність правоохоронних органів стали першопричиною правопорушень як з боку ромів, т...

Таке переконання висловив Представник Уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства Андрій Мамалига під час проведення круглого столу «Актуальні проблеми захисту представників ромської етнічної меншини: хто саботує імплементацію циган в українське суспільство?»

Практичне застосування законодавства щодо захисту прав дітей відбувається з його порушенн...

Про це заявила Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім'ї Аксана Філіпішина на Всеукраїнському форумі правосуддя, який було організовано Міністерством юстиції України в рамках діяльності Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Працівники сільських та селищних рад Об’єднаних територіальних громад опановують функції з...

17-18 липня 2018 року у Чернігові пройшов другий дводенний тренінг «Механізми захисту прав та інтересів дітей» для працівників служб у справах дітей міських, сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Людмила Денісова призначила Павла Лисянського Представником Уповноваженого з дотримання пр...

Представлення Павла Лисянського відбулось 19 липня під час робочої поїздки Уповноваженого у Донецьку область з метою з’ясування обставин масового отруєння дітей у дитячому таборі.

Відео

Нашi партнери