Актуальнi Новини

Всі новини
У ВРУ зареєстровано законопроект, який посилить соціальний захист громадян, які постраждал...

Уповноважений підтримує зазначений законопроект, який сприятиме підвищенню рівня пенсійного забезпечення та встановлення рівних можливостей для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Уповноважений на Луганщині зустрілася з представниками місцевої влади...

Сторони обговорили питання вжиття заходів для забезпечення реалізації виборчих прав громадянами України, в тому числі ВПО, та особами, які проживають на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

У Старобабанівській виправній колонії №92 на Черкащині медичну допомогу надають через реші...

У рамках реалізації національного превентивного механізму співробітник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно із представником громадськості у Черкаській області здійснили моніторинговий візит до державної установи «Старобабанівська виправна колонія (№92)» Черкаської області.

У Дніпрі відбувся семінар щодо розгляду звернень та інформаційних запитів громадян...

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Дніпропетровській області Тетяна Кокшарова та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Дніпропетровській області Оксана Крупій провели навчальний семінар з питань застосування в службовій діяльності вимог Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян» та «Про захист персональних даних».

Відео

Нашi партнери