Валерія Лутковська: «Без дотримання прав людини європейського майбутнього в України не буде» Валерія Лутковська: «Без дотримання прав людини європейського майбутнього в України не буде»детальна інформація Аксана Філіпішина: «Вирішення державою ромського питання по суті є лакмусовим папірцем на рівень розвитку демократії у суспільстві» Аксана Філіпішина: «Вирішення державою ромського питання по суті є лакмусовим папірцем на рівень розвитку демократії у суспільстві»детальна інформація Ще 14 ув’язнених осіб переміщено на підконтрольну Уряду України територію Ще 14 ув’язнених осіб переміщено на підконтрольну Уряду України територіюдетальна інформація Егідіус Варейкіс поділяє стурбованість Уповноваженого відсутністю в Україні державної стратегії щодо майбутнього внутрішньо переміщених осіб Егідіус Варейкіс поділяє стурбованість Уповноваженого відсутністю в Україні державної стратегії щодо майбутнього внутрішньо переміщених осібдетальна інформація Валерія Лутковська: «В реалізації Національної стратегії у сфері прав людини, на жаль, немає жодних позитивних зрушень» Валерія Лутковська: «В реалізації Національної стратегії у сфері прав людини, на жаль, немає жодних позитивних зрушень»детальна інформація До Парламенту направлено Щорічну доповідь Уповноваженого з прав людини До Парламенту направлено Щорічну доповідь Уповноваженого з прав людинидетальна інформація Чому важливо створити інститут Інформаційного комісара? Чому важливо створити інститут Інформаційного комісара?детальна інформація

Актуальнi Новини

Всі новини
У Секретаріаті Уповноваженого заверщився триденний тренінг у рамках Школи з прав людини...

Сьогодні, 21 липня 2017 року, в рамках Школи з прав людини в Офісі Омбудсмана завершився триденний тренінг для працівників Національного агентства з питань запобігання корупції, Державної фіскальної служби України та Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

Аксана Філіпішина : «Нам слід позбавлятися стереотипу, відповідно до якого жінка розглядає...

На цьому наголосила Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності Аксана Філіпішина під час офіційної церемонії нагородження переможців та переможниць Всеукраїнського конкурсу коміксів «Зобрази ґендерну рівність».

Інформаційно-просвітницькі аудіовізуальні ролики допоможуть громадянам отримати соціальн...

Громадська організація інвалідів «Родина» виготовила два інформаційно-просвітницькі аудіовізуальні ролики, перегляд яких допоможе громадянам більше знати про соціальні послуги, користуватися ними та запобігти потраплянню до закладів несвободи соціальної сфери.

У Секретаріаті Уповноваженого розпочався триденний тренінг у рамках Школи з прав людини...

Сьогодні, 19 липня 2017 року, в рамках Школи з прав людини в Офісі Омбудсмана розпочався триденний тренінг з питань прав і основоположних свобод, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, зокрема доступу до публічної інформації та захситу персональних даних.

Оголошується набір учасників на дводенний навчальний тренінг в межах Школи з прав людини...

У 2017 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» було започатковано Школу з прав людини як сукупність освітніх заходів з актуальних питань сфери захисту прав людини.

Аксана Філіпішина: «Ми активізовуємо співпрацю з ЮНІСЕФ для більш ефективного моніторингу ...

Це зазначила Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності під час засідання круглого столу з питань розробки стратегії моніторингу дотримання прав дітей в Україні, що відбувся у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Заява Уповноваженого з прав людини, УГСПЛ і ХПГ щодо проекту Закону «Про внесення змін до ...

Право на свободу вираження поглядів гарантується Конституцією України (стаття 34) та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод (стаття 10).

Спільна заява Уповноваженого з прав людини, Української Гельсінської спілки з прав людини ...

10 липня 2017 року Президент України вніс на розгляд до Парламенту законопроекти № 6674 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги» та № 6675 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги».

Уповноваженим відкрито провадження щодо нападу на учасників відкритої лекції «Трансгендер»...

Під час моніторингу та контролю за дотриманням принципу недискримінації, крайнім проявом порушення якого є злочини на ґрунті расової, національної, релігійної або іншої нетерпимості було встановлено, що 9 липня цього року у м. Києві здійснено напад на спікера, організаторів та учасників відкритої лекції «Трансгендер», яка відбулася у кнайп-клубі «Купідон».

Конкурс на заміщення вакантної посади регіонального координатора взаємодії з громадськістю...

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Донецькій (м. Краматорськ) області.

Михайло Чаплига: «Новий етап розвитку нашої держави розпочнеться зі Сходу України»...

Таке переконання висловив Представник Уповноваженого на міжнародній конференції «Права людини в Україні: точка відліку», під час якої було презентовано результати загальнонаціонального соціологічного дослідження «Права людини в Україні».

Валерія Лутковська: «Офіс Омбудсмана готовий працювати над подальшою імплементацією рекоме...

Це зазначила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час презентації доповіді Підкомітету ООН з питань катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання за підсумками візиту в Україну в 2016 році, яка відбулася сьогодні в Укрінформі.

У Секретаріаті Уповноваженого обговорили стан реалізації Проекту із захисту прав осіб без ...

30 червня 2017 року працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини провели зустріч з представниками громадської правозахисної організації «Право на захист» – координатором з адвокації Дариною Толкач та менеджером проекту Іриною Алєксєєвою.

Представлено спеціальну доповідь Уповноваженого «Моніторинг місць несвободи в Україні: ста...

У Міжнародний день захисту жертв катувань було представлено спеціальну доповідь Уповноваженого з прав людини «Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму за 2016 рік».

В Секретаріаті Уповноваженого оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної сл...

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проводить конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Валерія Лутковська: «Для нас дуже важливо показати, у яких умовах перебувають люди у місця...

Це зазначила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час прес-відкриття виставково-дискусійного проекту «Місця несвободи», який відбувся у Міжнародний день захисту жертв катувань.

Відео

Нашi партнери