Актуальнi Новини

Всі новини
Позитивні зміни та системні проблеми у Коростенському міськрайонному суді...

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко та громадський монітор, фахівець Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Дар’я Гончарова провели моніторинговий візит до Коростенського міськрайонного суду.

Людмила Денісова наполягає на виробленні механізмів повернення ув’язнених з окупованих тер...

В Офісі Омбудсмана відбувся круглий стіл на тему: «Ув’язнені Україною – утримувані в ОРДЛО. Права позбавлених волі, що залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу».

Результати моніторингового візиту до психіатричної лікарні на Донеччині...

У рамках проведення планового моніторингу, який здійснюється Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, регіональний координатор взаємодії з громадськістю в Донецькій області Юлія Башкірова та громадський монітор Національного превентивного механізму Максим Аніщенко здійснили візит до комунальної лікувально-профілактичної установи «Міська психіатрична лікарня №7» Донецької обласної ради, що знаходиться у Маріуполі.

Без освітлення і з грибком на стінах: умови здійснення правосуддя на Івано-Франківщині...

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Світлана Дем’янчук, працівник Департаменту регіональних представництв Людмила Непийвода та громадський монітор здійснили візит до Тисменицького районного суду Івано-Франківської області.

Відео

Нашi партнери