Якщо ваше право порушено -

звертайтеся:

0 800 50 17 20

ЯКЩО ПОРУШЕНО – ЗВЕРТАЙТЕСЯ

ЕЛЕКТРОННЕ

ЗВЕРНЕННЯ

У рамках круглого столу в Секретаріаті Уповноваженого презентовано посібники для підлітків та вчителів The Web We Want (Інтернет, Який Ми Хочемо)
Під час круглого столу, присвяченого питанням протидії булінгу, який відбувся у Секретаріаті Уповноваженого з прав людини, партнерами із ГО «Центр кращого Інтернету» презентовані посібники для підлітків та вчителів The Web We Want (Інтернет, Який Ми Хочемо).

Сьогодні неможливо уявити життя без Інтернету – передусім - це можливості для спілкування, пошуку інформації, творчості, ігор тощо. Проте, з розширенням можливостей зростають і ризики, адже он-лайн містить і величезну кількість небезпечної інформації.
Представники Секретаріату Уповноваженого провели для посадовців Волині тренінги щодо доступу до публічної інформації
З метою підвищення рівня правової обізнаності в сфері доступу до публічної інформації представників органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій працівники Управління моніторингу прав на звернення та інформацію Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Олексій Кабанов та Яна Алєксахіна 22-23 серпня 2019 провели два тренінги на теми «Загальні засади доступу до публічної інформації. Правовий режим інформації з обмеженим доступом» та «Правові аспекти оприлюднення публічної інформації розпорядниками інформації».
Регіональні представники Уповноваженого в Одеській області провели інтерактивну лекцію для дітей у таборі «Молода Гвардія»
Регіональні представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Яна Кузьміна та Валентин Михайлов провели інтерактивну лекцію «Особливість законодавства у сфері захисту дітей» для дітей, які перебувають у таборі відпочинку «Молода Гвардія».

Захід відбувся в рамках інформаційно-просвітницької роботи регіонального представництва Уповноваженого в Одеській області.
У Скадовському райсуді на Херсонщині частково створено умови для людей з інвалідністю
Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Херсонській області Лілія Афанасіаді та громадський монітор Валерій Грець у рамках реалізації національного превентивного механізму здійснили моніторинговий візит до Скадовського районного суду Херсонської області.

Під час візиту монітори оглянули приміщення суду, провели аналіз доступності громадян до судочинства, в тому числі людей з інвалідністю.

Актуальнi Новини

Всі новини
14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС...

Захист прав і свобод осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, залишається одним із стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого

Представник Уповноваженого Аксана Філіпішина взяла участь у конференції «Система реєстраці...

Сьогодні Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина взяла участь у заключній конференції «Система реєстрації місця проживання: від ідеї змін до напрацювання комплексних рішень».

Представник Уповноваженого в південних областях отримав почесну нагороду...

Представник Уповноваженого у південних областях Олександр Остапенко отримав відзнаку Гуго Гроція. Нагородження було ініційоване громадською організацією «Десяте квітня», яка є партнером Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та приурочене до Міжнародного дня прав людини.

Результати моніторингового візиту до Криворізької виправної колонії на Дніпропетровщині...

У рамках реалізації національного превентивного механізму працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно із представниками громадськості здійснено моніторинговий візит до державної установи «Криворізька виправна колонія (№80)» в Дніпропетровській області.

Результати моніторингового візиту до Вінницького районного суду Вінницької області...

У рамках реалізації національного превентивного представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у центральних областях Валерій Ольховий та начальник відділу регіонального представництва у центральних областях Секретаріату Уповноваженого Олена Ярошенко здійснили моніторинговий візит до Вінницького районного суду Вінницької області.

Відео

Нашi партнери