Вибори Президента України
2019

0 800 50 17 20

ВИБОРЧЕ ПРАВО

ЯКЩО ПОРУШЕНО – ЗВЕРТАЙТЕСЯ

ЕЛЕКТРОННЕ
ЗВЕРНЕННЯ

Інформація щодо повідомлень про порушення виборчих прав
у день другого туру виборів Президента України 21 квітня 2019 року

Актуальнi Новини

Всі новини
Школярам Херсона розповіли про їхні права...

Сьогодні у Херсонському міському суді Херсонської області відбулось заняття з елементами тренінгу для учнів 9 класу Херсонської ЗОШ I-III ступенів №28 ім. О.С. Пушкіна на тему «Діти мають знати свої права».

Монітори перевірили додержання права на культуру жителів Київщини...

Співробітники Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з метою вивчення питання додержання права людини і громадянина на культуру здійснили моніторинговий візит до управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації та комунального закладу Київської обласної ради «Київські обласні курси підвищення кваліфікації працівників культури».

Проект алгоритму взаємодії у разі виявлення стихійних ромських поселень обговорили у Секре...

Сьогодні, 23 квітня, у Секретаріаті Уповноваженого Представником з дотримання рівних прав і свобод Лідією Козуб та Представником з дотримання прав дитини та сім’ї Аксаною Філіпішиною проведено робочу зустріч з працівниками Національної поліції України та членами Української Гельсінської спілки з прав людини.

Офіс Уповноваженого продовжує налагоджувати міжнародні зв’язки щодо напрацювання законодав...

Радник Уповноваженого з питань захисту персональних даних та імплементації європейського регламенту щодо захисту персональних даних - General Data Protection Regulation (GDPR) Глєб Малютін провів зустріч з керівником та координатором галузевої групи з питань інформаційних технологій, телекомунікацій та медіа (IT/TMT) Baker McKenzie Олексієм Столяренком.

Відео

Нашi партнери