Актуальнi Новини

Всі новини
Для державних службовців провели семінар щодо доступу до публічної інформації...

Заступник директора департаменту – начальник відділу права на звернення та отримання інформації Департаменту моніторингу інформаційних прав Олексій Кабанов провів для державних службовців, посади яких належать до 6-9 групи оплати праці, два семінари на теми «Загальні засади доступу до публічної інформації» та «Обмеження доступу до інформації. Особливості застосування трискладового тесту».

На Буковині провели унікальні лекції для учнів про захист їх прав...

У віддаленому гірському населеному пункті Яблуниця Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини у Чернівецькій області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області та ГО матерів та дружин військовослужбовців «Крик душі» провели унікальні лекції у форматі живої книги для учнів місцевої школи. Лектори утворили кілька кіл, де спілкувалися із дітьми.

Профільний комітет рекомендуватиме Верховній Раді прийняти за основу законопроект № 8560...

Сьогодні, 21 листопада на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглядався законопроект № 8560, який був зареєстрований 5 липня 2018 року авторським колективом з числа депутатів цього комітету, Мінюсту, а також громадських організацій. За наслідками розгляду було рекомендовано Верховній Раді України прийняти його за основу.

Одним з нагальних питань для інтеграції ВПО є забезпечення їх житлом...

Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Лідія Козуб та начальник відділу прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, Управління моніторингу рівних прав і свобод Наталія Тімоніна взяли участь в презентації та обговоренні аналізу наявних місцевих житлових програм, які можуть бути використані для забезпечення житлом ВПО.

Відео

Нашi партнери