Актуальнi Новини

Всі новини
«Доступ ув’язнених до медичного забезпечення є системною проблемою в СІЗО на Херсонщині та...

Людмила Денісова відвідала Миколаївський слідчий ізолятор, де наразі перебуває 721 особа, з них троє неповнолітніх та 51 жінка.

У місцях відбування покарань Житомирської та Рівненської областей виявлено порушення прав ...

15 серпня 2018 року в рамках реалізації національного превентивного механізму проти катувань працівники Секретаріату Уповноваженого спільно з громадськими моніторами здійснили моніторинговий візит до Житомирської установи виконання покарань № 8.

Роз’яснення Уповноваженого щодо отримання паспорта громадянина України у формі картки, що ...

Від початку 2018 року до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшла велика кількість звернень щодо відмови у зв’язку з релігійними переконаннями від отримання паспорта громадянина України у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

Людмила Денісова здійснила моніторинговий візит до виправних установ на Одещині...

В ході відвідання Одеської установи виконання покарань (№21) Уповноважений Верховної Ради України з прав людини виявила низку недоліків.

У Зарічненському та Дубровицькому відділеннях поліції виявлено непоодинокі порушення прав ...

Регіональний координатор Уповноваженого взаємодії з громадськістю у Рівненській області та монітор національного превентивного механізму під час моніторингового візиту до відділень поліції не виявили обставин, які можуть свідчити про факти катування, а також іншого нелюдського або такого, що принижує гідність, видів поводження.

В обласних закладах соціально-психологічної реабілітації дітей Сумщини є проблеми з надан...

У цьому переконалися працівник Секретаріату Уповноваженого Олена Прашко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Сумській області Ірина Білик, які здійснили візити до Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Шостці Сумської області та до Комунального закладу Сумської обласної ради – Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

У ДУ «Київський слідчий ізолятор» є численні факти неналежного поводження з ув’язненими...

Це виявив під час моніторингового візиту до Київського СІЗО працівник Департаменту реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого.

Людмила Денісова здійснила моніторинговий візит до Київського слідчого ізолятора та поспіл...

Бійці роти «Торнадо» розповіли Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини про перевищення повноважень з боку працівників спецпідрозділів: зокрема, застосування до них фізичної сили та спеціальних засобів.

Старі проблеми нової поліції м. Бердичева...

Моніторингова група у складі регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Житомирській області Олени Коваленко та громадських моніторів Дар’ї Гончарової та Олексія Котвицького здійсненила візит НПМ до Бердичівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

«На жаль, у державі наразі взагалі невідомо, хто такий політв’язень і який у нього статус»...

На цьому наголосила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час робочої зустрічі з заступником Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгієм Тукою.

Людмила Денісова домовилася про співпрацю з представниками громадських організацій у питан...

Сьогодні відбулася робоча зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з представниками провідних громадських організацій: «Медійної ініціативи за права людини», «Української Гельсінської спілки з прав людини», «Крим SOS», «Регіонального центру з прав людини» та «Об’єднанням родичів політв’язнів Кремля».

Завдяки втручанню Уповноваженого розпочато слідчі дії щодо незаконного позбавлення волі гр...

13 серпня 2018 року на гарячу лінію Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшло повідомлення про те, що в місті Броварах у приватному будинку, який знаходиться по вул. Стельмаха 18, утримуються особи проти їхньої волі.

Людмила Денісова звернулася до Комісії про помилування в Ямало-Ненецькому АО РФ щодо помил...

У зверненні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини йдеться про внесення громадянкою України Сенцовою Людмилою Георгієвною клопотання про помилування громадянина України Сенцова Олега Геннадійовича, який утримується в установі виконання покарань «ФКУ ИК-8 УФСИН России по Ямало-Ненецкому округу».

«Я наполягаю на невідкладному кваліфікованому лікуванні Олега Сенцова у спеціалізованій ме...

Про це Уповноважений Верховної Ради України з прав людини заявила під час телефонної розмови з Уповноваженим з прав людини у РФ Тетяною Москальковою.

Людмила Денісова звернулася до Керівника АП РФ з проханням сприяти прискоренню розгляду кл...

У листі на адресу Керівника Адміністрації Президента РФ Антона Вайна йдеться про суттєве погіршення самопочуття Олега Сенцова, яке вимагає термінового втручання кваліфікованих медичних працівників, зокрема фахівців з ендогенного харчування Клініки професора Ю.С. Миколаєва в Інституті психіатрії в Москві або Державної установи "Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарева НАМН України".

«Ми розраховуємо не лише на активну участь, а й на результативну роботу громадських моніто...

Таке переконання Уповноважений Верховної Ради України з прав людини висловила під час чергової церемонії вручення доручень правозахисникам на право участі в реалізації національного превентивного механізму проти катувань, що відбулася в Офісі Омбудсмена.

Відео

Нашi партнери