Актуальнi Новини

Всі новини
Недостатнє фінансування Чорнобаївської школи-інтернату негативно впливає на реабілітаці...

У цьому переконалась команда моніторів та регіональний представник Уповноваженого в Херсонській області, які без попередження відвідали Чорнобаївську санаторну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради у с. Чорнобаївка Білозерського району.

Необхідно надати добровольцям, які брали участь у бойових діях, статус учасників бойових ...

Це зазначив Представник Уповноваженого Андрій Мамалига під час Всеукраїнської конференції організацій, які опікуються учасниками бойових дій. інвалідами війни, інвалідами АТО та сім’ями загиблих.

Недостатнє фінансування Чорнобаївської школи-інтернату негативно впливає на реабілітаці...

У цьому переконалась команда моніторів та регіональний представник Уповноваженого в Херсонській області, які без попередження відвідали Чорнобаївську санаторну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради у с. Чорнобаївка Білозерського району.

«День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу нагадує про наш святий обов'язок –...

З часу знущань над кримськотатарським народом минуло 74 роки, але кримські татари знову опинилися перед викликом – російська окупаційна влада усіляко і безконтрольно порушує права корінного народу Криму.Це стосується, зокрема, заборон та арештів у зв’язку із річницею депортації в 1944 році всього кримськотатарського народу зі своєї батьківщини. Це означає, що заборонена навіть пам'ять про депортацію.

«Ми знову змушені констатувати на Донбасі цинічне порушення основоположного права людини –...

Як повідомляє прес-центр Об’єднаних сил, сьогодні, 18 травня, близько другої години ночі окупанти відкрили вогонь зі 122-мм гармат по населеному пункту Троїцьке. Зафіксовано 15 розривів артилерійських снарядів у житлових кварталах селища. За попередніми даними, двоє мирних мешканців Троїцького загинуло: 13-річний хлопчик і його тато. Ще двох мирних жителів поранено.

Регіональні представники Уповноваженого мають бути «інструментами роботи» на місцях , а не...

На цьому наголосила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час зустрічі з працівниками регіональних представництв та регіональними координаторами взаємодії з громадськістю.

Людмила Денісова занепокоєна черговою провокацією бойовиків на Сході України, внаслідок як...

Як повідомили ЗМІ, сьогодні близько 9-ї ранку незаконні збройні формування накрили снарядами центр Світлодарська. Один із них потрапив у двір місцевої школи, в класах якої в цей час перебувало 387 дітей та 46 працівників закладу. На щастя, ніхто з дітей та персоналу не постраждав. Негайно всіх було евакуйовано.

Умови тримання в ІТТ на Київщині принижують людську гідність та порушують права людини...

Працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого здійснили моніторинговий візит до ізолятора тимчасового тримання № 10 ГУНП в Київській області (м.Переяслав-Хмельницький).

У Подільському районному суді міста Києва не створено умови для дотримання прав людини...

Це засвідчили працівники Секретаріату Уповноваженого, які в рамках реалізації національного превентивного механізму здійснили моніторинговий візит до районного суду.

Уповноважений Людмила Денісова звернулася до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з пр...

«До мене надійшла інформація про те, що поблизу міста Дніпро представниками гуманітарної місії "Чорний тюльпан" на території одного з рибних господарств (якого саме невідомо) виявлено речі загиблих військових, які брали участь у бойових діях в місті Іловайськ Донецької області у 2014 році (скривавлена форма, берці, натільні хрести та медалі)», - йдеться у листі Омбудсмена.

У Бердянській виправній колонії виявили низку порушень щодо поводження з в’язнями...

Моніторингова група у складі працівника Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та представників громадськості здійснила візит до Державної установи “Бердянська виправна колонія (№ 77)”.

Людмила Денісова звернулась до Омбудсмена РФ щодо справи українського політв'язня Олега Се...

«Я стурбована дотриманням прав громадянина України Олега Сенцова, засудженого на території Російської Федерації», - йдеться у зверненні Уповноваженого Людмили Денісової до Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової.

Виявлено порушення строків перебування дітей в Київському обласному центрі соціально-психо...

На час моніторингового візиту працівників Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Секретаріату Уповноваженого у центрі було 36 дітей, з яких 2 перебувало в лікарні у зв’язку із захворюванням на кір. Із 36 дітей одна дитини має статус позбавленої батьківського піклування.

Людмила Денісова готує конституційне подання щодо неконституційності е-декларування для гр...

Як відомо, 3 квітня 2018 року Верховна Рада України вчергове безрезультатно спробувала скасувати неконституційне електронне декларування для громадських активістів. Голосування було провалено народними депутатами, не зважаючи на заклики міжнародної спільноти відмінити ці дискримінаційні для громадськості норми, а також негативні висновки Венеційської комісії.

Людмила Денісова звернулася до Уповноваженого з прав людини у РФ з приводу затримання укра...

У зверненні йдеться про затримання 10 травня 2018 року українського риболовецького судна «Амур» прикордонною службою Російській Федерації.

У Запорізькій спеціальній школі-інтернаті «Орієнтир» створено належні умови для навчання т...

У цьому переконалися регіональний представник Уповноваженого у Запорізькій області та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Запорізькій області, які здійснили моніторинговий візит до комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир» Запорізької обласної ради. Інтернат є спеціальним загальноосвітнім навчальним закладом I-III ступенів для дітей із вадами зору.

Відео

Нашi партнери